Fabryka Klimatu od 2001 roku specjalizuje się w doradztwie, sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Pracownicy naszej firmy zapewniają Państwu profesjonalną obsługę począwszy od bezpłatnego i niezobowiązującego doradztwa w zakresie doboru optymalnych urządzeń poprzez sprzedaż i montaż.

_01

Klimatyzacja

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które spełnią Państwa potrzeby. Korzystamy  z urządzeń , które w połączeniu z niezawodnością i efektywnością systemów klimatyzacji czynią naszą ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników oraz nabytym podczas pracy i szkoleń umiejętnościom mają Państwo pewność, że zainstalowane przez nas urządzenia klimatyzacyjne będą  najlepszą inwestycją, na jaką tylko moglibyśmy postawić.

Jesteśmy elastyczni i wszechstronni. Chętnie doradzimy, które rozwiązanie będzie sprawdzać się najlepiej u Państwa, po dokonaniu wyboru dokonamy sprzedaży i zamontujemy wszystkie urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta tak aby bezawaryjność i żywotność klimatyzacji była maksymalnie długa.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dokłada wszelkich starań, aby dobrać najlepsze rozwiązania dla małych i dużych przestrzeni.

W swojej ofercie posiadamy m.in. klimatyzatory:

- SAMSUNG
- MITSUBISHI ELECTRIC,
-  FUJI ELECTRIC,
-  HAIER,

Zachęcamy serdecznie do współpracy z naszą firmą.

 

_02

Wentylacja

W dzisiejszych czasach, gdy koszty ogrzewania domu są wysokie, dążymy do zminimalizowania strat ciepła poprzez uszczelnienie budynku.  W projektach budynków energooszczędnych uwzględniana jest bardzo szczelna stolarka okienna, która oczywiście spełnia wymogi stawiane dla tej grupy produktów, ale w połączeniu z innymi elementami budynku może okazać się naszym wrogiem. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest pojawienie się wilgoci i niebezpiecznych substancji zalegających w pomieszczeniu. Przyczyniają się one do rozwoju grzyba, pleśni i roztoczy kurzu, które z kolei sprzyjają powstawaniu chorób dróg oddechowych, alergii, infekcji i osłabieniu koncentracji.  Dlatego też, tak  istotne jest, aby powietrze wewnątrz budynków było czyste i świeże, na co pozwala m.in. wentylacja mechaniczna.

Aby temu zapobiec stosuje się wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która zapewnia:

 • prawidłowy obieg powietrza w budynku,
 • optymalny rozkład strugi powietrza w poszczególnych pomieszczeniach i taką prędkość powietrza, która z jednej strony nie powoduje dyskomfortu, a z drugiej zapewni odpowiednią krotność wymiany powietrza dla danego pomieszczenia (przy prawidłowej instalacji),
 • filtracją powietrza,
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz wilgotności.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła czyli rekuperacja.  Jest to proces odzyskiwania ciepła z wywiewanego, zużytego powietrza  i oddanie go do powietrza nawiewanego. Świeże powietrze zasysane jest poprzez czerpnie, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku. Ogrzane w ten sposób powietrze nawiewane jest do pomieszczeń takich jak gabinet, salon czy sypialnia. Rekuperacja zapewnia prawidłowy obieg powietrza w budynku wentylowanym oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów i wilgoci.

Skuteczna wentylacja mechaniczna zapewnia ciągłą obecność świeżego powietrza bez potrzeby otwierania okien o każdej porze roku.

Nie można obecnie zbudować nowoczesnego, a więc energooszczędnego domu, bez rekuperacji (czyli bez wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła).

Zalety wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji):

·         filtruje powietrze (mniej kurzu w budynku),

·         umożliwia stały dopływ świeżego powietrza

·         eliminuje nadmierną ilość pary wodnej z pomieszczeń (ochrona konstrukcji budynku),

·         skutecznie usuwa przykre zapachy,

·         nie występują przewiewy,

·         likwiduje hałas uliczny,

·         gwarantuje znaczną oszczędność w kosztach ogrzewania,

 

Poza tym w przeciwieństwie do wentylacji grawitacyjnej, mechaniczna jest niezależna od panujących warunków atmosferycznych. Jej głównym elementem jest wysokoefektywna centrala - rekuperator.

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz ścisła współpraca z firmami dostarczającymi produkty (rekuperatory) do naszej firmy , gwarantuje wysoki poziom usług.

 

Wentylacja przemysłowa

Jakość powietrza jest bardzo ważna zarówno  w zakładzie pracy jak i  środowisku domowym. W pracy spędzamy połowę dnia , dlatego też urządzenia zapewniające prawidłową  wentylację powinny być odpowiednio dobrane. Bez tego zagrożone może być zdrowie pracowników – dotyczy to także zakładów przemysłowych.
 Wentylacja przemysłowa w zakładach produkcyjnych często obciążona jest problemem przekroczeń Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń (NDS) tj.  dużego zapylenia, emisji oparów lub gazów często toksycznych i agresywnych chemicznie itd. Wentylacja przemysłowa w odróżnieniu od standardowej wentylacji komfortowej, wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb i specyfiki produkcji danego zakładu oraz dużego doświadczenia w aplikacjach przemysłowych.

Sprawiamy, że w obiektach różnego przeznaczenia można oddychać czystym powietrzem, pracować i wypoczywać w optymalnych warunkach temperaturowych. Oferowane przez nas rozwiązania niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, pozwalają osiągnąć zamierzone warunki klimatyczne. Bazujemy tylko na zaufanych i sprawdzonych producentach, co pozwala nam stworzyć dobrą atmosferę w każdym obiekcie, wedle życzenia klienta, przy zachowaniu najwyższej jakości. Współpraca z największymi producentami w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, sprawia, że pracujemy na najnowocześniejszych i najbardziej technologicznie zaawansowanych urządzeniach.

 Oferujemy swoim klientom najwyższej klasy urządzenia, odpowiadające Państwa wymaganiom. Pomożemy osiągnąć optymalne warunki klimatyczne począwszy od małych barów i restauracji po gigantyczne obiekty typu centra handlowe. Zapewnimy komfort nawet przy temperaturach skrajnie niskich lub wysokich. Zadbamy o Państwa samopoczucie zarówno w budynku mieszkalnym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, czy przeznaczeniu przemysłowym.
 Nawet najwyższej klasy urządzenia, aby funkcjonowały poprawnie i bezawaryjnie muszą być, co pewien okres czasu poddawane konserwacji i kontroli technicznej. Tego typu działania zagwarantują bezproblemową pracę urządzeń przez wiele lat.

 

 

 

_03

Chłodnictwo

Nasza  firma zajmuje się sprzedażą i montażem urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie sprzęt najlepszej jakości z gwarancją pochodzący od renomowanych producentów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę w zakresie urządzeń chłodniczych, wyposażamy kompleksowo w chłodnice, agregaty i pełną automatykę pomieszczenia przeznaczone na chłodnie i mroźnie.
Uruchomiona instalacja i urządzenia znajduje się pod opieką serwisu naszej firmy. Dział techniczny służy fachową pomocą w doborze urządzeń i komponentów chłodniczych. Oprócz walorów wizualnych liczy się niezawodność, energooszczędność oraz ochrona środowiska naturalnego.

 W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych marek:
- Danfoss,
- Carel,
- Copeland,
- L’unite Hermetique,
- Refcold,
- Riva Cold

Zapraszamy do współpracy.

 

O firmie

Fabryka Klimatu działa na rynku od 2001 roku...

Przez lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie, które zapewnia nam możliwość kompleksowej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym profilem działalności jest doradztwo, sprzedaż, montaż oraz serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Wykonując swoją pracę, nasza firma pracuje na najlepszym sprzęcie, wykorzystuje najnowsze technologie i wdraża do pracy najwyższej jakości systemy.

W ofercie handlowej posiadamy urządzenia klimatyzacyjne wszystkich wiodących producentów (Fuji Electric, Haier, Mitsubishi Electric, Daikin) i jesteśmy głównym dystrybutorem klimatyzacji Samsung w województwie warmińsko - mazurskim. W dziedzinie wentylacji specjalizujemy się w systemach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, wykonujemy instalacje zarówno domowe jak i przemysłowe bazując na takich producentach jak VTS, Clima Product, Systemair, Venture Industries. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać i zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów. W trosce o klienta dobieramy systemy klimatyzacji i wentylacji do indywidualnych potrzeb i możliwości technicznych.

Fabryka Klimatu znana jest szerokiej rzeszy odbiorców w całej Polsce. Wiele firm obdarzyło ją zaufaniem i powierzyło wykonanie instalacji.
Naszym celem jest satysfakcja Klienta oraz zbudowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Kilkanaście lat doświadczeń oraz doskonała znajomość potrzeb rynku buduje nam bazę zadowolonych klientów.

Ważniejsze zrealizowane zadania to systemy klimatyzacji i wentylacji w obiektach takich jak:

 • Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku,
 • Budynek Starostwa Powiatowego w Olsztynie i Szczytnie,
 • Hala Rolls-Royce w Gdyni, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie,
 • Bank Spółdzielczy w Szczytnie,
 • Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Narodowego Funduszu Zdrowia w województwie warmińsko - mazurskim.

W 2013 roku firma wykonała największy w Olsztynie system klimatyzacji DVM Samsung w budynku Agencji Nieruchomości Rolnych obsługujący 123 pomieszczenia.

Kompleksowość świadczonych usług wykonywanych przez pełnych pasji i wciąż podnoszących swoje kwalifikacje pracowników, oraz zaawansowanie technologiczne, to ogromne zalety i potencjał tej firmy. Firma w okresie 13 letniej działalności została liderem branży klimatyzacji i wentylacji w województwie warmińsko - mazurskim.

Jako autoryzowany dystrybutor (dealer) klimatyzatorów Samsung, Fuji Electric, Haier, Mitsubishi Electric proponujemy Państwu bezpłatny i niezobowiązujący dobór systemów klimatyzacji, dostawę, montaż w obiektach nowych jeszcze nie wykończonych, mieszkaniach, biurach a także ich naprawę, serwis i konsultacje techniczne. Używamy tylko oryginalnych części zamiennych do klimatyzatorów. Nasi serwisanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i w ramach serwisu sprawią, by sprzęt prawidłowo użytkowany działał jak najdłużej.

Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo zagwarantowany komfort od momentu wykonania przez nas projektu systemu klimatyzacji (klimatyzatory split, multi-split, VRF), poprzez dobór odpowiednich wydajnościowe i estetycznie urządzeń, aż do chwili ich zamontowania i uruchomienia.

W zakresie klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń, nasza firma jest specjalistą na rynku. Przez wiele lat doskonale budowała swoją pozycję, stojąc dziś w tym miejscu, w którym jest. Profesjonalna klimatyzacja do zastosowania w domach, w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Niezwykle przydatna wentylacja przemysłowa, szczególnie polecana sklepom i zakładom, w których priorytetem jest dostarczanie zdrowego, świeżego i niezbędnego do prawidłowego oddychania powietrza. Do tego niezawodne wszędzie i zawsze ogrzewanie powietrzem, będące doskonałym rozwiązaniem do dostarczania ciepłego powietrza halom, magazynom i innym, dużym pomieszczeniom, które w okresie zimowym wymagają wyższej temperatury.

 

 

 

 

 

Sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa.

Celem naszej firmy jest pełnej zadowolenie i satysfakcja klienta w związku z czym nasi pracownicy gotowi są zawsze doradzić Państwu najlepsze rozwiązania, dopasowane do Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Nasze urządzenia produkowane są przez firmy z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić jakość wykonania na najwyższym poziomie oraz zgodność z przyjętymi standardami i normami technologicznymi.

 

 

Montaż

Nasi fachowcy zaproponują Państwu różne rozwiązania klimatyzacji i wentylacji oraz profesjonalną obsługę począwszy od bezpłatnego i niezobowiązującego doradztwa w zakresie doboru optymalnych urządzeń, poprzez sprzedaż, montaż oraz serwis. W ekipach odpowiedzialnych za instalację urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych pracują wyłącznie specjaliści posiadający certyfikaty oraz odpowiednie uprawnienia. Potwierdzają one ich umiejętności i upoważniają do instalacji montażu klimatyzacji danej marki.
 Warunki zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację zadzwoń - 89 624 85 23

Nasi wykwalifikowani pracownicy szybko, profesjonalnie i estetycznie montują instalacje klimatyzacyjne. Proszę się z nami skontaktować w razie pytań lub wątpliwości.

Oferujemy najnowocześniejsze produkty dedykowane do klimatyzacji. Wśród naszych produktów znajdą Państwo klimatyzatory firm, których jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz najlepsze klimatyzatory do Państwa mieszkań, domów, obiektów biurowych. Prosimy o zapoznanie się z naszymi nowościami i kontakt. Zapraszamy!


Na najwyższym poziomie

Gwarantujemy trwałość i wysoką jakość wykonania. Podczas montażu urządzeń wielką wagę przykładamy do estetyki, czystości prowadzonych prac oraz czasu realizacji. Nasze ekipy monterskie wyposażone są w profesjonalne narzędzia i urządzenia niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji.

 

 

 

Serwis

Jako autoryzowany dystrybutor (dealer) klimatyzatorów  marki Samsung, Fuji  Electric, Haier, Mitsubishi Electric proponujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych do klimatyzatorów. Zajmujemy się również okresowym przeglądem klimatyzacji, włączając w to wszelkie inne czynności serwisowe takie jak odgrzybianie i usuwanie wszelkich zanieczyszczeń. Są one bardzo istotne, gdyż systematyczne przeglądy zapobiegają awarii, a ich systematyczne usuwanie pozwala uniknąć dodatkowych wydatków. Nasi serwisanci odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i w ramach serwisu sprawią, by sprzęt był użytkowany jak najdłużej. W naszym serwisie pracują fachowcy, którzy przechodzą szereg szkoleń, by być na bieżąco z nowościami technicznymi związanymi z klimatyzacją i wentylacją.

Oferujemy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne urządzeń klimatyzacyjnych

Jeśli chcesz wykonać serwis, naprawę swojego urządzenia skorzystaj z telefonu serwisowego: 89 624 85 23      

Termin naprawy i serwisu do uzgodnienia.

 

Serwis klimatyzacji

Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji, dzięki czemu będziecie Państwo mogli w każdym dowolnym momencie uzyskać fachową pomoc, gdyż jesteśmy dyspozycyjni. Serwis klimatyzacji szczególną uwagę przywiązuje do ochrony środowiska, dlatego też w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników mocno staramy się aby nasze usługi miały na nie korzystny wpływ. serwis klimatyzacji jest gwarancją regularnych przeglądów, co przyczynia się do eliminacji usterek, a tym samym awarii urządzeń, co pociąga za sobą zmniejszenie kosztów związanych z naprawami. serwis klimatyzacji to precyzyjne naprawy, konserwacje, przeglądy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W przypadku podpisania umowy serwisowej zagwarantujemy:

 • szybki serwis
 • regularną opiekę poprzez regularne przeglądy
 • krótki czas napraw
 • troskę o zdrowie użytkowników klimatyzacji
 • telefoniczne udzielanie porad, wskazówek
 • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji

 

Konserwacja/Przegląd

Regularne serwisowanie klimatyzatorów zapewnią pracę urządzeń przez wiele lat na wysokim poziomie zapewniając nadal doskonałą jakość powietrza. Nasza firma wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów i zapewnia kompleksowe serwisowanie, konsultacje techniczne i pomoc, w zależności od potrzeb i typu urządzenia

Standardowa konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych obejmuje następujące czynności:

 • czyszczenie wymiennika ciepła jednostek wewnętrznych i zewnętrznych;
 • czyszczenie filtra jednostek wewnętrznych;
 • dezynfekcja klimatyzacji (odgrzybianie)
 • sprawdzenie szczelności instalacji chłodniczej;
 • sprawdzenie ilości czynnika chłodniczego;
 • sprawdzenie instalacji elektrycznej;
 • sprawdzenie szczelności i drożności instalacji odpływu  skroplin;
 • kontrola i sprawdzenie parametrów jednostek zewnętrznych;
 • sporządzenie protokołów z wykonanych prac;
 • oraz wszelkie inne czynności wymagane dla sprawnego działania serwisowanych instalacji


Zaniedbanie okresowych konserwacji może doprowadzić do szybszego pogorszenia parametrów pracy urządzeń klimatyzacyjnych. Może doprowadzić również do nieoczekiwanej awarii urządzenia. Koszty naprawy uszkodzonej klimatyzacji są dużo wyższe w porównaniu do niewielkiego kosztu przeglądu okresowego.

Przeglądy sezonowe powinny się odbywać dwa razy w roku wiosną i jesienią 

 

 

 

Hurtownia

Firma Fabryka Klimatu Hurt została założona w 2009 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest dystrybucja urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w branży wentylacja i klimatyzacja Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, przy ul. Sprzętowej 2.

Główne atuty firmy to dostępność dużej części asortymentu w magazynie, sprawna obsługa oraz  konkurencyjne ceny. Jesteśmy partnerami handlowymi takich firm jak: SAMSUNG, FUJI ELECTRIC, HAIER – klimatyzatory, ALNOR, LNDAB – elementy instalacji wentylacji, SMAY – kratki wentylacyjne, klapy p.poż., MARCOPOL – elementy złączne, IGLOTECH - materiały do instalacji klimatyzacji, VTS, CLIMA PRODUKT, SYSTEMAIR, KOMFOVENT – centrale wentylacyjne, rekuperatory,  VENTURE INDUSTRIES, SYSTEMAIR, VENTS – wentylatory,

Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy technicznej jesteśmy w stanie sprostać najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom. Od początku proponujemy klientom atrakcyjną ofertę zarówno pod względem asortymentu, cen jak i dostępności produktów. Dzięki temu firma stale się rozwija zwiększając grono zadowolonych ze współpracy klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu z nami.

Kontakt

Fabryka Klimatu - oddział Szczytno

ul. Przemysłowa 21
12-100 Szczytno
tel./fax: +48 89 624 85 23


Fabryka Klimatu - oddział Olsztyn

ul. Sprzętowa 2
10-467 Olsztyn
tel. +48 89 532 13 05
fax +48 89 532 13 06

 

 

Do: Biuro

Treść wiadomości:

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Przepisz kod z obrazka:

Pomagamy

Co roku nasza firma bierze udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania naszej firmy.

 


 

Fabryka Klimatu Racing Team

OSIĄGNIĘCIA:
 

kliknij w ikonkę aby zobaczyć fotorelację
Wrzesień 2013 Kwiecień 2014 Kwiecień 2014 Maj 2014
       
 
02
miejsce
 
V runda Pucharu
Polski 
 
03
miejsce
 
I runda
Daytona Cup 
 
02
miejsce
 
Fun-Cup
Slovakiaring 
 
03
miejsce
 
III runda
Daytona Cup 

 

Fotorelacje

DOFINANSOWANIE UNIJNE

W dniu 21.12.2017r. firma Fabryka Klimatu Mariusz Szerszeń z siedzibą w Szczytnie podpisała umowę z Województwem Warmińsko Mazurskim z siedzibą w Olsztynie na dofinansowanie projektu „Wprowadzenie odnawialnych źródeł energii w działalności firmy Fabryka Klimatu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.


Całkowita wartość Projektu wynosi: 348 250,00 zł.

Wydatki kwalifikowalne Projektu wynoszą: 278 130,08 zł.

Dofinansowanie na realizację Projektu wynosi 236 410,57 zł, co stanowi 85% kwoty wydatków kwalifikowalnych Projektu:

1. współfinansowanie UE w kwocie: 236 410,57 zł
2. współfinansowanie krajowe z budżetu państwa w kwocie: 0,00 zł

Wkład własny firmy Fabryka Klimatu wynosi 41.719,51 zł, co stanowi 15% kwoty wydatków kwalifikowalnych projektu oraz koszty niekwalifikowalne w wysokości 70.119,92 zł.

W ramach projektu dokonano montażu dwóch instalacji fot owoltaicznych o mocy 12,15 kW oraz 30,24 kW na dachach dwóch budynków zlokalizowanych przy ul. Przemysłowejw Szczytnie. Prace zostały zakończone dnia 10.04.2018r.

Obowiązek informacyjny RODO

Z dniem 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (dalej „RODO"). W związku z powyższym pragniemy poinformować, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Mariusz Szerszeń prowadzący działalność gospodarczą pn. Fabryka Klimatu Mariusz Szerszeń z siedzibą w Szczytnie przy ul. Przemysłowej 21.


Ochrona danych osobowych jest jednym z najważniejszych procesów realizowanych przez firmę Fabryka Klimatu Mariusz Szerszeń.... Pokaż